Zawodowo o mnie

Opracowanie strategii SEO wymaga elastyczności i dopasania do potrzeb biznesowych. Nie ma uniwersalnego sposobu na osiągnięcie założonych efektów. Jako specjalista SEO zdaję sobie sprawę, jak ważne jest doświadczenie. Potrafię dostosować działania do specyfiki branży. Współpracowałem zarówno z niewielkimi firmami, jak i dużymi korporacjami. Bardzo dobrze radzę sobie również w sektorach charakteryzujących się wysoką konkurencyjnością – realizowałem usługi na potrzeby banków, zakładów ubezpieczeniowych, salonów samochodowych.

Do jednych z ważniejszych elementów pracy specjalisty SEO należy audyt strony internetowej. Na jego podstawie tworzy się wstępne założenia oraz optymalizuje witrynę, zwiększając jej widoczność w sieci. Rzetelnie przeprowadzona analiza danych przyczynia się także do wzrostu ruchu w serwisie, poprawy współczynnika konwersji, a także dostosowania witryny do potrzeb użytkowników. Aby kampania przynosiła oczekiwane rezultaty, na bieżąco monitoruję efekty, wprowadzam modyfikacje, wyszukuję frazy.

Dlaczego warto mi zaufać?

W branży SEO działam od przeszło 10 lat. Pracowałem w rozpoznawalnych na rynku agencjach marketingowych. Wykonywałam usługi na potrzeby różnych witryn – stron typu wizytówki, sklepów internetowych, rozbudowanych serwisów. Przez lata zdobyłem praktyczne umiejętności, które umożliwiają mi kreowanie efektywnych kampanii. Wiem jednak, że marketing online to bardzo dynamiczny sektor, dlatego dbam o nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Uczestniczę w wielu szkoleniach – szczególnie cenię wydarzenia, w których biorą udział praktycy. To stwarza możliwość ciekawych dyskusji oraz poszerzania horyzontów. Sam także dzielę się swoją wiedzą. Prowadzę cykliczne prelekcje, a także publikuję materiały na moim blogu.

Zależy Ci na rozwoju biznesu? Chcesz zwiększyć widoczność strony w wynikach organicznych (czyli bezpłatnych), do których klienci mają największe zaufanie? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią podejmę się wstępnej analizy strony i przygotuję ofertę współpracy.