Poznajmy się!

Prywatnie

W czasach gdy większość klientów szuka usług lub produktów online, trzeba zadbać o widoczność strony w internecie. Aby opracować strategię działań marketingowych, niezbędne jest przeprowadzenie rzetelnego audytu. Jako specjalista SEO z wieloletnim doświadczeniem wiem, na co zwracać uwagę, by witryna wyświetlała się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Dopasowuję działania do potrzeb biznesowych, oczekiwań klientów, branży.

Oferuję kompleksowe usługi. Dokładnie analizuję stronę WWW, dobieram słowa kluczowe oraz frazy typu long tail. Zajmuję się zarówno pozycjonowaniem ogólnym, jak i lokalnym. Przygotowuję zalecenia pomagające w zwiększeniu współczynnika konwersji oraz ruchu w serwisie. Na bieżąco monitoruję efekty, a jeśli trzeba, modyfikuję założenia kampanii. Działam elastycznie, gdyż branża SEO nieustannie się zmienia. Google stale modyfikuje oraz wdraża algorytmy. Powstają także nowe narzędzia.

Zdaje sobie sprawę, że praca specjalisty SEO wymaga ciągłego podnoszenia kompetencji. Od wielu lat interesuję się różnymi aspektami marketingu internetowego. Uczestniczę w licznych szkoleniach z udziałem praktyków, podczas których analizuje się case study.  W ten sposób poznaję ciekawe rozwiązania. Część z nich wdrażam u moich klientów, uzyskując bardzo dobre rezultaty. Czytam także zagraniczne artykuły dotyczące działań SEO, aby poznać trendy w branży.

Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością umówię się na konsultację oraz wykonam wstępną analizę strony internetowej i zaproponuję strategię działań.